Technologie
Wdrażane przez Justus technologie stanowią nowoczesne systemy zabezpieczeń i mają znaczący wpływ na bezpieczeństwo chronionych obiektów.

Nowoczesne technologie w ochronie

Prezentujemy Państwu kilka dodatkowych, niestandardowych usług z zakresu ochrony mienia, które już spotkały się z rzeszą zwolenników i użytkowników takich systemów.
Dbamy o to, aby wciąż podnosić jakoś naszych usług i poszerzać ofertę o dodatkowe. Do takich zaliczamy między innymi

System Analiz Tablic Rejestracyjnych Pojazdów


Polega on na analizie obrazu, który pozwala na identyfikację pojazdu, dzięki rozpoznawaniu tablic rejestracyjnych. System ten pozwala na użytkownie go w sposób najbardziej dogodny i dopasowany do Państwa potrzeb. Przede wszystkim stanowić może osobny, niezależny system, który służy do kontrolowania dostępu wjazdów i wyjazdów samochodów. Może on również działać w połączeniu z innymi systemami kontroli. Do od Państwa wymogów i potrzeb, zależy którą opcję wybierzemy i dopasujemy.
Zastosowanie tego systemu jest bardzo szerokie. Począwszy od użytku typowo domowego (automatycznie otwieranie bram wjazdowych) poprzez rozbudowany system, z wieloma numerami tablic, dla większych przedsiębiorstw (automatyczne otwieranie szlabanów).

Profesjonalny system zarządzania kluczami

Inteligentny system, który:
  • Identyfikuje pracownika
  • Deponuje klucze
  • Przechowuje klucze
  • Raportuje
Posiadając taką nowoczesną platformę do zarządzania kluczami, zyskują Państwo pewność, że cały ruch z Państwa firmie związany z obrotem kluczy, jest nadzorowany w sposób pewny i bezpieczny. W każdej chwili mogą Państwo dowiedzieć się, gdzie jest dany klucz oraz który z użytkowników nim dysponuje.

System ten, stworzyliśmy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymogom naszych Klientów. Firmy, gdzie istnieje konieczność przechowywania i częstego wydawania kluczy, powinny być wyposażone w taką platformę zarządzającą, która pozwala dokładnie monitorować cały ruch. Nasz system jest dopracowany i działa skutecznie, zastosowane technologie pozwalają na funkcjonowanie systemu bez zarzutu.
 

Szybki kontakt

Proszę podać swoje Imię i Nazwisko
Nieprawidłowe dane
Proszę podać lokalizację chronionego obiektu
Nieprawidłowe dane
Proszę podać adres e-mail
Proszę podac
Proszę wprowadzić treść wiadomości.
Nieprawidłowy format pliku.
Nieprawidłowe dane