O nas
Agencja Ochrony JUSTUS, jest firmą usługową o zasięgu ogólnokrajowym z ponad 15-letnim doświadczeniem.
Agencja Ochrony Osób i Mienia Justus Sp. z o.o. powstała w 2000 roku w Krakowie, jako jedna z pierwszych agencji ochrony. Od tego czasu działa nieprzerwanie na podstawie koncesji nr L-0879/00.
Zaufanie i odpowiedzialność to podstawowa dewiza firmy. Od samego początku istnienia odpowiedzialnie traktujemy pracę na rzecz podniesienia bezpieczeństwa naszych Klientów, zdobywając tym ich zaufanie.

O firmie

Jesteśmy Grupą Spółek wyspecjalizowanych w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie ochrony osób i mienia, wykorzystujących przy tym dobrze zorganizowane struktury kadrowe rozlokowane na terenie całego kraju oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne wspierające działania pracowników ochrony. Naszą wiarygodność i wysoki standard świadczonych usług potwierdzają liczne referencje, oraz posiadane certyfikaty w tym ISO 9001:2008.

Do Państwa dyspozycji oddajemy olbrzymi potencjał ludzki oraz nowoczesne środki techniczne. Nasze profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, pozwala nam poszczycić się tysiącami zadowolonych Klientów, na terenie całej Polski. Każdy Klient, każde zlecenie jest dla nas równie ważne i do każdego podchodzimy indywidualnie.

Nasi Pracownicy są wysokiej klasy specjalistami, posiadającymi odpowiednie przygotowanie i doświadczenie do realizacji dużych projektów handlowych. Gwarantujemy Państwu zapewnienie skutecznej ochrony, dzięki innowacyjnym metodom pracy i ponad przeciętnemu zaangażowaniu. Nasza misją jest uzyskanie maksymalnego zadowolenia i kompleksowego spełniania wymagań naszych Klientów.Firma JUSTUS posiada Polisę OC o wartości 10 000 000 zł.

Szybki kontakt

Proszę podać swoje Imię i Nazwisko
Nieprawidłowe dane
Proszę podać lokalizację chronionego obiektu
Nieprawidłowe dane
Proszę podać adres e-mail
Proszę podac
Proszę wprowadzić treść wiadomości.
Nieprawidłowy format pliku.
Nieprawidłowe dane