24h / 7 dni w tygodniu

Do oddzielnego rodzaju usług świadczonych przez firmę JUSTUS należy montaż i monitorowanie systemów alarmowych z wykorzystaniem jednostek patrolowo interwencyjnych.

Aktualnie jest to najbardziej popularna forma ochrony elektronicznej obiektów. W skład systemu monitoringu wchodzą nowoczesne układy elektronicznej, radiowej i przewodowej transmisji sygnałów. Przekazują one informacje z lokalnych systemów alarmowych do Centrum Monitorowania Alarmów firmy JUSTUS.

PATROL INTERWENCYJNY

Informacje te są automatycznie rejestrowane i natychmiast przekazywane grupom interwencyjnym zlokalizowanym w pobliżu chronionego obiektu. Zadaniem grup interwencyjnych jest dotarcie do obiektu w jak najkrótszym czasie i podjęcie działań mających na celu sprawdzenie obiektu i ewentualne ujęcie sprawców. Jednocześnie operator Centrum Monitorowania Alarmów może przekazać odebrane informacje służbom specjalnym, takim jak: Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe oraz właścicielowi obiektu. Taka ochrona jest skuteczna, dzięki szybkiej reakcji na każde zgłoszenie.

W ramach umowy otrzymają Państwo bezpłatnie następujące usługi: - możliwość wywołania próbnego alarmu (sygnał włamaniowy) dwa razy w miesiącu; - kontrola czasu załączeń i wyłączeń systemu alarmowego (na życzenie Klienta); - telefoniczne sprawdzanie sytuacji w obiekcie po wywołanym alarmie (operator telefonuje pod wskazany numer, sprawdza przyczynę i okoliczności alarmu, udziela pomocy lub porady); - sprawdzanie stanu linii telefonicznej i elektroniczne wykrywanie uszkodzeń; - prewencyjne kontrole chronionego obiektu przez grupy interwencyjne; - oznaczenie obiektu tablicami i naklejkami ostrzegawczymi.

Szybki kontakt

Proszę podać swoje Imię i Nazwisko
Nieprawidłowe dane
Proszę podać lokalizację chronionego obiektu
Nieprawidłowe dane
Proszę podać adres e-mail
Proszę podac
Proszę wprowadzić treść wiadomości.
Nieprawidłowy format pliku.

Informacja o Twoich danych osobowych
W związku z wejściem w życie ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego potocznie RODO, prosimy Cię o:
- zapoznanie się z poniższymi informacjami, wyrażenie zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.
Zgodę wyrażasz poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”.
Pamiętaj! Zawsze możesz wycofać daną nam zgodę.
O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w następujących celach:
- Analizy ruchy na naszej stronie justus.com.pl
- Wysłania do Ciebie oferty na nasze usługi, jeżeli wyrazisz zainteresowanie naszą ofertą.
- Kto będzie administratorem Twoich danych?
Agencja Ochrony Osób i Mienia Justus Sp. z o.o.
30-394 Kraków, ul. Skotnicka 230


Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?
Twoje dane osobowe są nam potrzebne aby:
- Dopasować nasza stronę do Twoich oczekiwań
- Przesłać Ci ofertę, jeżeli będziesz nią zainteresowany
Komu możemy przekazać dane?
- Bez Twojej dodatkowej zgody nie będziemy nigdzie przekazywać Twoich danych!

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?
Masz prawo do:
- żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania
- żądania usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania (pamiętaj jednak żę to może zablokować realizację transakcji, jeżeli dokonasz tego w trakcie realizacji transakcji),
- możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych (pamiętaj jednak żę to może zablokować realizację transakcji, jeżeli dokonasz tego w trakcie realizacji transakcji),
możesz zgłosić sprzeciw.

Z kim się skontaktować abyś mógł porozmawiać o Twoich danych:
abi[at]justus.com.pl

 

Nie wyrażono zgodny

Nieprawidłowe dane