Poczuj się bezpiecznie

Dzięki zamontowaniu w kamer w ochranianych obiektach, mamy możliwość całodobowej obserwacji obrazu. Jeśli alarm zostanie uaktywniony w wyniku niepożądanych działań, takich jak włamanie czy napad – nasi pracownicy z całodobowej Stacji Monitorowania Alarmów automatycznie odbierają sygnał i podejmują działania, zgodne z procedurą. Mogą Państwo mieć pewność, że w sytuacji uruchomienia alarmu, zostaną Państwo również o tym niezwłocznie poinformowani. Nasi Klienci, mogą czuć się bezpiecznie, wyjeżdżając np. na wakacje, dzięki naszej usłudze mają pewność, że podczas ich nieobecności dom, nieruchomość – są całodobowo chronione.

Gwarancja skuteczności

Nasza całodobowa Stacja Monitorowania Alarmów powstała w 2010 roku. To tutaj właśnie trafiają sygnały z obiektów. Stosowane przez nasz technologie i urządzenia są nowoczesne i odpowiadają najwyższym standardom. W stacji Monitorowania zatrudniane są osoby specjalnie do tego przeszkolone i posiadające już doświadczenie zawodowe w tej branży i tego typu pracy. Ponadto, pracownicy naszej całodobowej stacji monitorowania, posiadają odpowiednie kwalifikacje do pełnienia tego typu służby: potrafią szybko podejmować decyzje i odpowiednio reagować na zagrożenia.

Nowoczesne technologie

Dzięki własnemu systemowi łączności, możemy zagwarantować naszym Klientom szybkość w działaniu i podejmowaniu odpowiednich kroków w sytuacji uruchomienia się alarmu – stosowane przez nasz systemu, pozwalają na błyskawiczny kontakt z naszymi Grupami Interwencyjnymi.

Doświadczenie

Nasza firma gwarantuje Państwu profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w usługach monitoringu wizyjnego. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób prywatnych czy małych przedsiębiorstw, ale również do Klientów Biznesowych.

  • Każdorazowo nasi pracownicy przygotowują ofertę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Każdego Klienta.
  • Konsultacje, wizja lokalna oraz przygotowanie całego projektu systemu wraz z ofertą jest zawsze bezpłatne.
     

Szybki kontakt

Proszę podać swoje Imię i Nazwisko
Nieprawidłowe dane
Proszę podać lokalizację chronionego obiektu
Nieprawidłowe dane
Proszę podać adres e-mail
Proszę podac
Proszę wprowadzić treść wiadomości.
Nieprawidłowy format pliku.
Nieprawidłowe dane